Welcome to the beta version of Digitaljob! Your opinion matters.

Send Feedback

0 applications for this job

721 views

Developer PHP

Back-End DevelopmentBucharest, Romania

2 years ago

  • job position

    Back-End Development

  • job program

    Full-Time

  • job level

    Middle-Level

    2 years ago

Company info

  • Industry

  • Type

  • Size

  • Founded

Description

Candidatul ideal:
- Minim 3 ani experienta in programare PHP - Cunoştinţe solide de PHP (Zend/CI), MySQL/PG și HTML(5)/JS/AJAX - Cunostinte bune in utilizarea unui sistem de versionare (SVN) - Cunostinte legate de configurarea serviciului Apache/PHP - Pasiune pentru standarde şi calitatea codului - Disponibilitatea de a invata tehnologii noi
Cerinte: - familiarizat cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare - capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa - seriozitate, personalitate analitica, capacitate de a gasi solutii la probleme abstracte
Responsabilitati: Just code and don’t miss the deadline.