Welcome to the beta version of Digitaljob! Your opinion matters.

Send Feedback

0 applications for this job

1082 views

Programator PL/SQL

Back-End DevelopmentBucharest, Romania

2 years ago

  • job position

    Back-End Development

  • job program

    Full-Time

  • job level

    Middle-Level

    2 years ago

Company info

  • Industry

  • Type

  • Size

  • Founded

Description

Responsabilitati ca Programator PL/SQL:
 Proiecteaza, realizeaza, dezvolta si implementeaza aplicatii software în functie de necesitatile operative ale companiei Dezvolta noi functionalitati conform cerintelor aparute in implementarea noilor produse in aplicatiile companiei Asigura suportul pentru testarea aplicatiilor dezvoltate Dezvolta/modifica rapoarte in functie de necesitati (colaboreaza cu Departamentul BPM pentru a intelege cerintele de business si a identifica cele mai bune solutii pentru implementare) Dezvolta/modifica view-uri, functii, proceduri, triggeri in functie de cerintele aparute in dezvoltarea noilor produse de asigurare in aplicatiile companiei Administreaza codurile sursa dezvoltate si gestioneaza versionarea acestora.
Cerinte:
 Studii superioare de Automatica si Calculatoare, Cibernetica sau Informatica Minim 3 ani experienta in programare Bune cunostinte de PL/SQL, Baze de date Oracle (DDL, DML), Oracle BI Publisher Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu Capacitatea de a lucra cu termene limita Gandire creativa si initiativa Orientare spre rezultate
Constituie avantaj: Cunostinte de JAVA si/sau Oracle ADF Dezvoltare servicii web.
Beneficii Oferite:
Se vor negocia in urma interviului.