Welcome to the beta version of Digitaljob! Your opinion matters.

Send Feedback

0 applications for this job

1468 views

Programator C#

Front-End DevelopmentBucharest, Romania

2 years ago

  • job position

    Front-End Development

  • job program

    Full-Time

  • job level

    Middle-Level

    2 years ago

Company info

  • Industry

  • Type

  • Size

  • Founded

Description

Candidatul ideal:
- Cunoștințe bune de programare, experiență în lucrul cu C#, .NET, MS Visual Studio și un portofoliu de aplicații dezvoltate;- Cunoștințe medii baze de date (MySQL);- Abilitate de a proiecta și implementa interfețe grafice pentru utilizatori;- Capabil de a lucra atât independent cât și în echipă;- Capabil de a își prezenta ideile proprii;- Serios și cu gândire pe termen lung;- Experiența în lucrul cu BI – Business Inteligence constituie un avantaj;

Descrierea jobului:
- Dezvoltarea de module noi ale aplicației conform specificațiilor primite și discutate în cadrul echipei;- Îmbunătățirea modulelor existente;- Testarea funcționalității;- Diagnosticare erori și repararea lor în cod;- Furnizare mentenanță;- Posibilitatea de a fi parte a echipei ce va dezvolta o aplicație pe plan național și internațional;- Full-time sau part-time;

Descrierea companiei:
MedSoft este softul de gestiune ideal pentru clinicile medicale. Ofera posibilitatea urmaririi evolutiei pacientului, a afectiunilor, analizelor, programarilor, a perioadelor de rechemare, precum si a situatiei financiare. MedSoft este gandit pentru a se potrivi tuturor clinicilor, indiferent de specialitatile medicale si de dimensiune, oferind managerilor informatii in timp real despre activitatea din clinica.
Suntem o echipa tanara, energica si proactiva, alcatuita din profesionisti in diverse domenii, pentru a putea veni in intampinarea partenerilor nostri. Ne dorim sa fim un punct de referinta in furnizarea de solutii pentru informatizarea sistemului de sanatate din Romania, sa optimizam utilizarea resurselor umane si materiale si sa crestem responsabilitatea actului medical.
www.med-soft.ro