Digital jobs
This job post is currently inactive. Click here for similar jobs. This ad has expired and is no longer available for application

Online Marketing Specialist

Cautam special de marketing online, cu sau fara experienta

Cerinte:
- Studii superioare (de preferat Marketing);
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat;
- Constituie un avantaj cursurile, calificarile si trainingurile in domeniile google adwords, marketing , comunicare online sau vanzari;
- Cunoasterea pachetul Office ( Excel, Word etc)

Responsabilitati:
- Administreaza conturile Social Media
- Propune si sustine bugetul alocat canalelor de promovare pe care le gestioneaza;
- Propune si implementeaza campanii noi de promovare, in alte medii decat cele deja utilizate
- Propune si implementeaza campanii de marketing online: campanii PPC, Campanii Sms, E-mail marketing, Social media
- Administreaza si urmareste campaniile in derulare;
- Realizeaza concepte creative pentru promotiile derulate;