Digital jobs

BTL Junior Project Manager

Iți dorești o carieră în cadrul unei agenții de publicitate BTL?

Noi îți oferim oportunitatea de a învăța și a te dezvolta pe segmentul implementării și coordonării de campanii de publicitate (BTL) pentru companii multinaționale.

Ce ne dorim de la tine?

- Experiență anterioară în implementarea și/sau organizarea unor proiecte /evenimente;

- Dorință de învățare și implicare activă în toate etapele proiectelor până la finalizare;

- Determinare în a găsi soluții pentru situațiile nou apărute;

- Capacitate de adaptare continuă la nou;

- Atenție deosebită la detalii;

- Asumarea responsabilității activităților alocate;

- Să înțelegi cu adevărat importanța lucrului în echipă;

- Bune cunoștințe de Excel și PowerPoint;

- Studii superioare;

- Nivel bun al limbii engleze;

...și nu în ultimul rând, să fii o persoană foarte dinamică, deschisă, comunicativă și veselă :)

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus și locuiești în București, dorim să te cunoaștem!

Cu peste 13 ani de experiență în domeniul BTL & Experiential Marketing, FRONT LINE MARKETING te poate ajuta să îți construiești o carieră de succes.

Așteptam CV-ul tău până la data de 12.05.2017, cu mențiunea: Junior Project Manager.

Tags:
Connect to your digital job
Follow us on Facebook!