Digital jobs
This job post is currently inactive. Click here for similar jobs. This ad has expired and is no longer available for application

Application Developer C#

Clientul nostru, prima firma de curierat din Romania, cauta sa isi mareasca echipa.

Candidatul ideal

  • Experienta cu baze de date
  • Cunostinte avansate de MS SQL, ASP.NET C#, platforma Microsoft Azure, java Script, Html, Css, tehnologie REST
  • Experinta in domeniu de minim 5 ani
  • Experienta in dezvoltarea de scripturi/ queries ce lucreaza cu baze de date foarte mari
  • Abilitati de intelegere a tehnologiilor folosite la dezvoltarea bazelor de date
  • Limba engleza – nivel mediu
  • Capacitate buna de analiza si sinteza
  • Abilitatea de adaptare rapida
  • Abilitati de comunicare atat cu colegii interni cat si cu providerii companiei

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea si mentenanta aplicatiei Web Express si a site-ului
  • Gestionarea bazei de date a aplicatiei Web Express
  • Interconectarea cu aplicatia Curier Soft
  • Interconectarea cu clentii prin interfete de tip API si arhitecturi REST
  • Oferirea de suport la cererea colegilor din companiei

Daca doriti sa candidati pentru aceasta pozitie, puteti trimite CV-ul dvs la adresa de email: melisa@itspecrecruitment.com

Connect to your digital job
Follow us on Facebook!